Шугаринг

Шугаринг

Шугаринг — це давня практика видалення небажаного волосся за допомогою цукрової пасти, яку вперше почали використовувати на Близькому Сході. Саме тому процедуру ще називають перською епіляцією. Склад пасти є абсолютно натуральним і включає такі інгредієнти як цукор, вода і лимонний сік. Іноді до нього додають мед, сіль та ефірні олії. Шугаринг дозволяє видалити волосяний фолікул біля основи, а отриманий результат може тривати до шести тижнів. Шугаринг ставиться до найбезпечніших і найдоступніших видів депіляції.

Переваги шугарінгу

  • За допомогою цукрової пасти майстер охоплює більшу частину поверхні, що обробляється, ніж у випадку з восковими смужками. У результаті час проведення депіляції значно скорочується.
  • Її можна наносити на пропущені волоски, не побоюючись подразнення. Склад пасти натуральний і не викликає побічних реакцій при повторному нанесенні.
  • Шугаринг не викликає такого сильного болю, як воскова депіляція. Це пояснюється тим, що видалення волосся цукровою пастою відбувається у напрямку росту волосся, а не проти, як у випадку з воском.
  • Цукрова паста прилипає тільки до волосся, тим самим не відтягуючи її при видаленні карамелі. Якщо у вас чутлива шкіра – це великий плюс.
  • Не залишає липких слідів на шкірі, а залишки карамелі легко усуваються водою.

Які зони можна епілювати шугарінгом?

Які завгодно! У будь-якому місці, де ви хочете позбутися безсторонньої рослинності — руки, ноги, область бікіні, губи, навіть пахви — шугарінг впорається зі своїм завданням. Для того, щоб паста змогла захопити волосся, достатньо 0,8 см — приблизно довжина зерна рису. Волосся такої довжини зазвичай виростає всього через 5-7 днів після гоління.

Де зробити шугарінг?

Шугаринг

Звичайно ж, шугаринг можна провести в домашніх умовах. Але не маючи досвіду в цій справі можна витратити багато часу, перш ніж ви підберете потрібну пасту, навчитеся нагрівати її до необхідної температури і призвичаїтесь швидко видаляти волосся. До того ж у цьому немає сенсу з огляду на вартість процедури. Тому не витрачайте час і нерви, а відразу звертайтеся до косметолога. Досвідчений фахівець визначить чи підходить вам шугаринг, якісно проведе процедуру і проконсультує з правильного догляду за обробленими зонами після депіляції.

ДЕПІЛЯЦІЯ

№п/п Найменування послуг Ціна, грн.
Депіляція воском
1. Зона над верхньою губою 50
2. Ноги до колін, стегна 200
3. Ноги повністю 350
4. Спина 350
5. Руки до ліктя/вище ліктя 70/100
6. Зона пахв 70
7. Зона бікіні/глибоке 200/250
Шугаринг
8. Зона над верхньою губою 60
9. Ноги до колін 240-260
10. Ноги повністю 600
11. Руки до ліктя 120
12. Зона пахв 80
13. Ягодиці 100
14. Зона бікіні:
Класичне 250
Глубоке 350