Пресотерапія

Апарат для пресотерапии

Пресотерапія – методика апаратного масажу, яка завдяки ефективному дренажу лімфи допомагає стимулювати природні функції очищення організму від токсинів.

Лімфатична система — одна з найважливіших для життєдіяльності людини. Вона відповідає за детоксикацію організму та підтримку захисних функцій імунітету. Порушення роботи цієї системи через шкідливі звички, незбалансоване харчування та/або відсутність фізичної активності може призвести до застою токсинів та шкідливих речовин, а також до утворення целюліту. Пресотерапія, шляхом застосування змінного тиску, стимулює роботу лімфатичної системи та венозний кровообіг.

Пресотерапія рекомендується для:

  • лікування целюліту;
  • схуднення та детоксикації організму;
  • контурної пластики тіла, як альтернатива ліпосакції;
  • усунення болів у м’язах та набряклості.

Коли допомагає пресотерапія?

Ця процедура застосовується як в естетичних, так і з метою оздоровлення. Змінний тиск, який масажує ваше тіло, покращує кровообіг і допомагає позбутися відчуття тяжкості та втоми в ногах, а також сприяє лікуванню варикозного розширення вен.

Поєднавши пресотерапію з дієтою, ви значно прискорите процес схуднення. Крім зменшення обсягів, відновлюватиметься еластичність та стан шкіри. Також лімфодренаж сприяє виведенню токсинів, жирів та рідин, що викликають целюліт.

Крім цього, пресотерапія ефективна при лікуванні гіпертонії, проблем із травленням, запобіганні болю в м’язах і судом.

Тривалість курсу

Вже після першої процедури ви відчуєте розслабленість та легкість у м’язах. Але щоб досягти бажаного результату та закріпити його, рекомендується пройти курс із  10-15 процедур. Тривалість кожної становить 30 хвилин, а допустима частота сеансів – до трьох разів на тиждень.