Плазмоліфтинг

Процедура плазмотерапии

Плазмоліфтинг став дуже затребуваною процедурою омолодження обличчя та шкіри, без хірургічного втручання. Для її проведення використовуються тромбоцити власної крові, щоб стимулювати зростання нових клітин. Це допомагає покращити колір та текстуру шкіри, а також відновити втрачений контур обличчя.

Наша кров складається в основному з чотирьох компонентів: еритроцити, лейкоцити, плазма та тромбоцити. Для поділу крові на фракції, пробірка з кров’ю пацієнта на кілька хвилин поміщається в спеціальну центрифугу. Потім, отриманий склад вводять у шкіру для стимуляції вироблення колагену і генерації нових клітин шкіри. Плазмоліфтинг використовує корисні властивості тромбоцитів власної крові пацієнта, тому немає ризику алергії чи відторгнення лікування.

Плазмоліфтинг також може бути успішно використаний для лікування порідіння та випадання волосся, особливо у чоловіків. При цьому дуже важливо розпочати лікування на ранній стадії. А те, чи підійде процедура, допоможе визначити косметолог під час консультації.

Як відбувається процедура плазмоліфтингу?
Залежно від того, скільки зон необхідно обробити, робиться забір крові відповідного обсягу. Зазвичай, це від 10 до 30 мл. Потім ваша кров міститься в центрифугу, де поділяється на фракції протягом 8-10 хвилин. Далі, збагачений тромбоцитами склад витягується і вводяться в шкіру.

Кому підходить плазмоліфтинг?

Процедура плазмотерапии

Плазмоліфтинг успішно використовується для лікування таких станів, як:

  • Рубці
  • Шрами від прищів
  • Зморшки
  • Втрата тонусу м’язів обличчя
  • Втрата волосся

При виконанні кваліфікованим фахівцем лікування, плазмоліфтинг — повністю безпечний. Він забезпечує виняткові переваги при використанні у поєднанні з іншими косметологічними процедурами.

Коли я побачу результати?

Більшість пацієнтів потребують три процедури з інтервалом від чотирьох до шести тижнів. Перше, що люди помічають – це покращення тургору та еластичності шкіри. Виробництво колагену може тривати до трьох місяців, а результати можуть відрізнятися у кожному індивідуальному випадку. Враховуючи те, що введений продукт на 100% ваш власний – такі фактори, як куріння, стрес та хвороба, можуть вплинути на результати лікування. Курс трьох процедур може дати ефект, який збережеться протягом двох років.